مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده دمپایی سفید بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟خرید بی واسطه دمپایی سفید بیمارستانی

دمپایی یکی از محصولاتی هستند که برای محیط های مختلف از جمله مسکونی یا بیمارستانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این محصول در بیمارستان دارای کاربرد بسیار زیادی است و معمولاً به رنگ سفید ارائه می شود. در مراکز درمانی و بیمارستانی مختلف در کشور نیاز به این محصول با کیفیت بالا بسیار زیاد است و می ‌توانند از عرضه کننده این محصول آن را خریداری کنند. عرضه عمده دمپایی سفید بیمارستانی توسط عرضه کننده این دمپایی در سطح کشور انجام می‌گیرد و به راحتی توسط مراکز بیمارستانی قابل سفارش است.

عرضه عمده دمپایی سفید بیمارستانی

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی یکی از با کیفیت ترین انواع این محصول می باشد که توسط پرسنل بیمارستان و بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از پلی اتیلن ساخته شده است و کاملاً سفید می باشد تا هرگونه کثیفی بر روی آن مشخص باشد.

نوع با کیفیت این دمپایی مقاومت قابل توجهی در برابر پارگی و کشش دارد و به همین دلیل طول عمر و ماندگاری بسیار بالایی را می توان برای آن انتظار داشت . این محصول در سایزهای مختلف تولید می شود تا از کودکان گرفته تا افراد بزرگسال بتوانند از آن استفاده کنند. این دمپایی می تواند به دو صورت جلو باز و جلو بسته ارائه گردد که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند.

کف این نوع دمپایی در قسمت زیرین دارای حالت برجستگی های متعدد است که امکان لغزش بر روی کف سرامیکی بیمارستان را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

این دمپایی بسیار نرم و راحت بوده و راه رفتن با آن باعث ایجاد خستگی در پا و کمر نمی گردد. با کیفیت ترین این محصول مقاومت بالایی در برابر انواع محلول های شیمیایی از جمله سفید کننده ها دارد و همین امر باعث افزایش طول عمر آن شده است.

خرید بی واسطه دمپایی سفید بیمارستانی

خرید بی واسطه دمپایی سفید بیمارستانی یکی از روشهای بسیار مناسب برای سفارش دمپایی بیمارستانی به خرید واسطه محصول می باشد این است که هیچ نوع واسطه بین خریدار و تولیدکننده یا واردکننده این محصول وجود ندارد و به همین دلیل هزینه اضافی برای واسطه ها جلوگیری می شود در خرید دمپایی سفید به شکل مستقیم می توانید این محصول را با قیمت پایین در اختیار خریدار قرار دهد و همچنین امکان ارسال سفارش و دریافت آن بسیار سریعتر از حالتی است که واسطه ای در این میان وجود داشته باشد.

خریدار می تواند به وبسایت عرضه کننده این محصول مراجعه کنند و از میان انواع مختلف این دمپایی نوع مورد نظر خود را انتخاب کند و آن را به صورت اینترنتی سفارش کرده تا سریعا برای هر گوشه از ایران که مایل باشد ارسال گردد

علیرضاحیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید