مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قطب فروش عمده کفش فوتسال

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های کفش فوتسال ایده آل

فوتسال یک ورزش توپی- سالنی است و مانند دیگر ورزش ها به کفش خاص خود نیاز دارد. فروش عمده کفش فوتسال و تجهیزات توسط برند های ورزشی که به عنوان قطب فروش عمده آن بشمار می آیند انجام میشود.

ویژگی های کفش فوتسال ایده آل

  1. باعث افزایش سرعت شود: از آنجایی که فوتسال یک ورزش توپی و سالنی است کفش مناسب آن باید به بازیکنان اجازه تغییر جهت سریع و همچنین توانایی کنترل و تسلط بر توپ را بدهد.
  2. سبک و با دوام باشد: از آنجایی که فوتسال نیازمند سرعتی بالا در بازی ست، کفش مناسب آن باید کم وزن باشد تا در میانه باز از سرعت و انرژی بازیکن نکاهد.
  3. دارای قابلیت گریپ و کنترل باشد: کفش های مناسب فوتسال علاوه بر اینکه به بازیکن توانایی کنترل توپ را میدهد بلکه باید قدرت چنگ زنی به زمین را نیز داشته باشد، به همین علت آنرا از ترکیبات پلاستیکی خاص درست میکنند.
  4. با قیمت مناسب در دسترس باشد: امروزه بسیاری از تولید کنندگان ایرانی مدل های مختلفی از کفش های فوتسال را ارائه میدهند که به صورت کپی از مدل های خارجی است و قیمت آنها با توجه به جنس و کیفیت متغیر است. اما نمونه های ارجینال و خارجی آن نیز با قیمت های یالاتر در بازار موجودند که قیمت آنها نیز با توجه به کیفیتشان تا چند میلیون تومان افزایش میابد.
  5. احتمال آسیب دیدگی را کاهش دهد: با توجه به سرعت بالا در این ورزش احتمال آسیب دیدگی در پا، مچ و ساق آن وجود دارد. کفش مناسب کفشی است که حدالامکان از این آسیب ها جلوگیری کند.

فروش عمده کفش فوتسال

فروش عمده کفش فوتسال توسط شرکت های مربوط به این محصول باعث شده قیمت پایین تری در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد که این امر باعث می شود توانایی خرید برای انواع مدل های ورزشی در بین جوانان علاقه مند به ورزش بالا رود.

منبع: مرجع بزرگ خرید و فروش کفش | کفش ایرانی

علیرضاحیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه کشمش آراد شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید